REGULAMIN

 
 

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami, jakie obowiązują w naszym obiekcie.

Regulamin

Doba hotelowa:

 1. Pokoje w Willi Sowa wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o 15.30 w dniu przyjazdu, a kończy o 10.00 w dniu wyjazdu.

2. Podstawą do zameldowania się w domu gościnnym jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu.

Należność za pobyt:

3. Należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu gotówką lub kartą płatniczą.

4. Wpłata zadatku  i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie oraz regulaminie domu gościnnego przez osobę dokonującą rezerwacji. Zadatek wynosi 30% wartości całego pobytu.

5. Nie wykorzystanie całości pobytu przez gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.

6.  Willa Sowa uwzględnia życzenia Gościa przedłużenia pobytu w miarę możliwości i wolnych pokoi.

7. Opłata rezerwacyjna (przedpłata) jest bezzwrotna.

8. Po przyjeździe, pobierana jest opłata klimatyczna za każda osobę ( bez względu na wiek ) w kwocie 2 zł / osoba / doba.

Cisza Nocna:

9. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od 22.00 do 7.30 rano. Za zakłócanie ciszy nocnej, Goście mogą zostać obciążeni karą w wysokości 500 zł.

Prośby i uwagi:

10. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie ich do wynajmującego, co umożliwi niezwłoczną reakcję i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Parking:

11. Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Jedno miejsce postojowe na pokój / apartament. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.


Pokoje, czystość i sfera prywatna:

12. W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stają się Państwo gospodarzami tego miejsca. Swoim zachowaniem, nie zakłócamy pobytu innych Gości. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

13. Opłata za zagubienie lub uszkodzenie kluczy do drzwi wynosi 100 zł.

14. Pokój sprzątany jest wyłącznie po wyjeździe Gości. Sprzątanie pokoju, wymiana pościeli i ręczników- na życzenie- jest dodatkowo płatne.

15. W przypadku odwiedzin osób spoza obiektu prosimy o poinformowanie nas o tym.

16. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

17. Każdorazowo opuszczając pokój, Goście są zobowiązani do zamknięcia drzwi oraz okien ( szczególnie dachowych ).

18. Zabronione jest wchodzenie do budynku Willi w butach narciarskich oraz wnoszenie sprzętu narciarskiego, snowboardowego i innych sprzętów do uprawiania sportu do pokoi.

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe:

19. Ze względu na komfort Państwa i naszych przyszłych Gości, oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe w obiekcie, a także w pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Zwierzęta:

20. Bardzo lubimy zwierzęta, ale niestety w naszym obiekcie nie zezwalamy im przebywać.

Pozostawione rzeczy:

21. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania dyspozycji przedmioty te zostaną zniszczone.